מוקד שירות והזמנות ארצי 0535236304

בחירה נכונה של השכרת גנרטור לאירועים

//בחירה נכונה של השכרת גנרטור לאירועים

בחירה נכונה של השכרת גנרטור לאירועים

השכרת גנרטור לאירועים המתקיימים בשטח ללא תשתית חשמל היא הדרך היחידה שמאפשרת לנו לשלב מכשירים חשמליים בהפקת האירוע שלנו, ולכן, חשוב לבצע השכרת גנרטור כנדרש.

הפקת אירועים בטבע כגון חתונות בטבע, מסיבות ימי הולדת בגנים ציבוריים, הופעות וטקסים בשטח פתוח, מפגשים משפחתיים בחיק הטבע וכו' תמיד מאוד פופולריים בתקופת הקיץ. מאוד מורכב להפיק אירוע מוצלח ומושלם בטבע, כאשר כל מפיק של אירועים בטבע יודע שיש לתת דגש על כל הדרישות המיוחדות של הפקת אירוע שכזה. אחת מאותן דרישות היא כמובן השכרת גנרטור שיספק את החשמל במהלך האירוע. לכן, השכרת גנרטור לאירועים הוא מרכיב חשוב ביותר בהפקת אירוע מוצלח.

האם אני חייב להשכיר גנרטור לאירוע שלי?

ברוב המקרים השכרת גנרטורים לאירועים המתקיימים בשטח היא הכרחית מכיוון שברוב האירועים יש צורך להפעיל מספר מכשירים חשמליים. האם אתם יכולים לארגן אירוע מוצלח בטבע בלי מוזיקה, מזון טרי, תאורה ומיזוג אוויר? התשובה היא כנראה שלילית. רוב הסיכויים שאתם חייבים לבצע השכרת גנרטור לאירועים שאתם מפיקים, בין אם יש רק צורך לספק חשמל למערכת הגברה באירוע או בין אם מדובר על סיפוק חשמל לצרכים נוספים כמו תאורה או יחידות קירור למזון.

יש מגוון רחב של גנרטורים להשכרה עבור אירועים

תחום השכרת הגנרטורים בצפון ובכל רחבי הארץ מכיל מגוון רחב של גנרטורים להשכרה, החל מגנרטורים קטנים לאירועים פרטיים ועד לגנרטורים תעשייתיים לאירועים גדולים. כל גנרטור להשכרה עבור אירועים יכול לספק חשמל למגוון צרכים באירוע ללא בעיה, אך חשוב לבצע התאמה בין צרכי האירוע לבין הגנרטור המושכר.

איזה גנרטור הכי מתאים להשכרה עבור האירוע שלי?

התאמה של הגנרטור המושכר לצרכי האירוע הוא עניין מאוד חשוב, ואי התאמה נכונה יכולה להוביל להפסקת עבודתו של הגנרטור ולהרוס את כל האירוע. כאשר מבצעים סקר שוק בין גנרטורים להשכרה, חשוב להתייחס לשני נושאים מרכזיים של התאמת השכרת גנרטור לאירועים.

ראשית, יש להתאים את הספק הכוח של הגנרטור לצרכי האירוע. הספק החשמל של גנרטור הוא בעצם היכולת של הגנרטור להעניק מספיק חשמל כנדרש באירוע. כלומר אם אנו מפיקים אירוע קטן שמצריך רק הספקת חשמל למערכת הגברה קטנה, אנו יכולים להסתפק בהשכרת גנרטור קטן עם הספק חשמל נמוך. מצד שני, אם אנו מפיקים אירוע גדול שחייב הספק חשמל גבוה נצטרך לחפש גנרטור גדול עם הספק חשמל מקסימלי.

שנית, יש להתייחס למשך השימוש של הגנרטור באירוע. במקרה כזה מתייחסים בעצם לסוג הדלק, סולר או בנזין, שבו משתמש הגנרטור לפעולת ייצור החשמל. יש לבצע הגדרה של זמן השימוש הצפוי בגנרטור במהלך האירוע, בין מספר שעות ועד לכמה ימים, ובהתאם לבחור את סוג הגנרטור המתאים.

נוסף על כך, יכול מאוד להיות שתצטרכו להשכיר גנרטור מושתק לאירוע. גנרטור מושתק הוא גנרטור שבנוי כך שרעש המנוע יהיה מינימלי ככל הניתן. גנרטור זה מצוין להפקת אירועים שבו הגנרטור חייב להיות ממוקם בקרבת האורחים או בקרבת הבמה, ולכן חשוב שעבודתו תהיה שקטה ככל הניתן.

כמה עולה להשכיר גנרטור לאירועים?

העלויות של הכשרת גנרטור לאירועים נעה סביב כמה מאות שקלים, והיא נגזרת של צרכי האירוע מהגנרטורים. ככל שהאירוע מצריך השכרת גנרטורים בעלי הספק חשמל גדול יותר, כך על מפיק האירוע ללכת לכיוון גנרטורים להשכרה יקרים יותר. עוד בזאת, גם השכרת גנרטור מושתק תעלה לכם הרבה יותר מהשכרת גנרטור רגיל עקב הייחודיות של הגנרטור המושתק.

נוסף על כך, עלויות השכרת הגנרטורים לאירוע משתנות בהתאם לדרישות האירוע מחברת השכרת הגנרטורים. ככל שיש להשכיר יותר גנרטורים לאירוע, כך עלות ההשכרה הכוללת תגדל. ככל שזמן השכרת הגנרטור ארוך יותר כך עלויות ההשכרה מן הסתם יגדלו בהתאם. הובלה של הגנרטורים למתחם האירוע על ידי חברת השכרת הגנרטורים גם תגדיל את העלויות, אבל גם תמיד קיימת האופציה להגיע ולאסוף את הגנרטור עצמאית בכדי לחסוך בעלויות.

By | 2016-03-16T10:40:51+02:00 |השכרת גנרטור|