האפשרות לבצע השכרת גנרטורים לאירועים מעניקה מספר יתרונות שהופכים אותה לאופציה עדיפה בהרבה על רכישת גנרטור. מומלץ לוותר על רכישה חד פעמית של גנרטור ולבצע השכרת גנרטור.

ארגון אירועים גדולים המתקיימים בטבע או בשטח פתוח שאין גישה ישירה לחשמל חייב לכלול הצבת גנרטורים. הגנרטורים יעניקו את מקור החשמל לתאורת האירוע, להגברה של האירוע, לצרכי הבישול באירוע וכל צריכה אחרת של חשמל. אם אתם מתכננים אירוע גדול בשטח פתוח אז עומדות בפניכם שתי אפשרויות, לרכוש גנרטור או לפנות לחברת השכרת גנרטורים ולבצע השכרת גנרטור.

כמובן שאם אנו זקוקים למקור ספק חשמל באירוע שלנו אין לנו ברירה אלא לבחור באחת מהאפשרויות הללו, כאשר מרבית מפיקי האירועים בוחרים להשכיר גנרטור. לא במקרה תחום השכרת הגנרטורים לאירועים הוא תחום עם פעילות ענפה. יש מספר סיבות מרכזיות למה מרבית בעלי השמחות בישראל בוחרים לבצע השכרה של גנרטור על פני רכישה חד פעמית של גנרטור.

השכרת גנרטור זולה בהרבה מרכישה של גנרטור

הסיבה המרכזית למה במרבית האירועים המפיק מבצע השכרה של גנרטור על פני רכישה חד פעמית היא דבר ראשון העלויות. העלות של השכרת גנרטור מתגמדת לעומת עלות הרכישה של גנרטור. לא משנה עד כמה האירוע המשמח שלכם גדול, אין שום הצדקה כלכלית לשלם אלפי שקלים על גנרטור לשימוש חד פעמי. הרבה יותר כלכלי לשלם כמה מאות שקלים בודדים על השכרה ליום של גנרטור. כמו שאתם רק משכירים לימוזינה ליום החתונה ולא קונים לימוזינה חדשה לערב אחד, כך גם יש לעשות עם גנרטור. אין טעם להשקיע בציוד לטווח ארוך על שימוש חד פעמי באירוע, השכירו גנרטור במקום לרכוש אחד.

אתם משתמשים בגנרטור החשמלי המתאים ביותר לאירוע שלכם

אחד מהיתרונות של השכרת גנרטור שהרבה אנשים לא מודעים להם הוא הייעוץ והכוונה של חברת ההשכרה. חשוב להפנים שחברות השכרת גנרטורים מפעילות אנשי מקצוע המתמקצעים בכל הנושא של השכרת גנרטור לאירוע. אנשי מקצוע הללו יודעים בדיוק איזה גנרטורים האירוע שלכם צריך, בין אם מדובר על הספק הגנרטור הנדרש או בין אם מדובר על סוג הגנרטור. למשל, האם ידעתם שעל במת האירוע יש להציב רק גנרטור מושתק? בליווי של חברת השכרת גנרטורים אתם לא תעשו טעות של השכרת גנרטור שאינו מתאים לדרישות שלכם לחשמל באירוע.

נוסף על כך אם אתם משכירים גנרטור מחברה השכרה בעלת מוניטין טוב בשוק, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו גנרטור חשמלי אשר מתוחזק נכונה ומוכן לשימוש בן רגע. חברות השכרת גנרטור שומרות על הציוד שלהם במצב טוב ומבצעות תחזוקה שוטפת על כל גנרטור, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהגנרטור יכול לעמוד בדרישות הספק החשמל הגבוהות ביותר שלו.

אתם מקבלים שינוע של הגנרטור הלוך וחזור

שירות נהדר שניתן כאשר מזמינים השכרת גנרטור לאירוע הוא השינוע של חברת ההשכרה למתחם האירוע לפני האירוע וממתחם האירוע בסיום האירוע. אם אתם מחליטים עכשיו לרכוש גנרטור אז אתם תצטרכו ללכת לחנות הגנרטורים ולרכוש את הגנרטור, אחרי זה תצטרכו לבזבז משאבים כספיים וזמן לשנע בעצמכם את הגנרטור עד למתחם האירוע ולהתקין את זה בעצמכם. השכרת גנרטור לרוב כוללת גם את ההובלה של הגנרטור לאירוע, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לסגור את העסקה בטלפון וחברת ההשכרה תדאג לשנע לכם את הגנרטור עד למתחם ותדאג לאסוף אותו בסיומו. ניתן לצמצם עלויות של השכרת גנרטור אם תבצעו את השינוי בעצמכם של הגנרטור המושכר, אך מומלץ להשאיר זאת בידי המקצוענים.