להשכרה של גנרטור דיזל יש מספר יתרונות עדיפים על סוגי גנרטורים אחרים, לרבות גנרטור בנזין. לתקופת השכרה ממושכת מומלץ לבצע השכרת גנרטור הפועל על דיזל.

השכרת גנרטור שיהווה מקור חשמל נייד לשימוש במהלך שהייה בטבע, לשימוש באירועים המתקיימים בשטח פתוח וכמקור חשמל לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל מהווה פתרון מאוד יעיל וחסכוני. השכרה של גנרטור תסייע לנו לקבל את החשמל הנדרש ביעילות אם אנו נבצע בחירה נכונה של גנרטור שיכול לעמוד בדרישות החשמל לשמם הוא מושכר. גנרטור מייצר חשמל על ידי תנועת סיבוב מנוע שמייצרת חשמל, כאשר המנוע פועל כמו מנוע מכונית על דיזל או בנזין. כאשר הגנרטור מופעל הוא מייצר חשמל שממלא סוללה הבנויה בגנרטור עצמו, שממנה מקבלים את החשמל הנדרש ברגע שמחברים כבל חשמל לשקע הגנרטור. בעוד יש גורמים שונים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר משכירים גנרטור חשמלי, הגורם החשוב ביותר הוא סוג דלק.

חלק גדול מהגנרטורים המוצאים להשכרה הם גנרטורים הפועלים על דיזל, ולא תהיה לכם בעיה למצוא גנרטור דיזל אשר מתאים לדרישות הספק החשמל שלכם. גנרטורים של דיזל באים בגדלים שונים ובעיצובים עמידים מאוד שיכולים להעניק שירות שנים על גבי שנים. העלות של מנוע דיזל גבוהה יותר מעלות של מנוע בנזין, אך במידה ויש שימוש ממושך במנוע הדיזל אז אנו מקבלים את עלות ההשקעה בחסכון בדלק. התחזוקה של מנוע דיזל לא שונה מתחזוקה של כל מנוע גנרטור אחר, ואף יש הטוענים שמנוע דיזל עמיד בצורה טובה בהרבה מכל סוגי המנועים האחרים.

היתרונות בהשכרת גנרטור דיזל

לגנרטור הפועל על דיזל יש מספר יתרונות עדיפים על גנרטור מבנזין שהופכים אותו לחלופה העדיפה במידה ומתכננים להשכיר גנרטור לשימוש לזמן רב יותר. אם אתם מתלבטים לגבי השכרה של גנרטור דיזל על אל מול השכרה של גנרטור בנזין, כדאי להכיר את היתרונות של השכרת גנרטור דיזל:

גנרטור דיזל בנוי לזמן עבודה ממושך יותר

רוב הגנרטורים החשמליים הפועלים על בנזין בנויים לשימוש עבור תקופות קצרות בלבד, למשל הרבה מהגנרטורים הגדולים הפועלים על בנזין נמצאים בשימוש אך ורק בתור גנרטורים לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל בבניינים פרטיים. המנוע של גנרטור דיזל בנוי לעבודה ממושכת יותר ממנוע בנזין, בדומה למנוע דיזל של רכב אשר יכול להחזיק בעומסים ממושכים יותר. מנוע דיזל יכול לווסת עומסים בצורה טובה יותר עקב הבעירה היעילה יותר של דיזל, כך שבטווח הארוך הוא חוסך יותר שימוש של דלק ועובד לאורך שעות רבות יותר ללא הפסקה.

גנרטור דיזל רועש פחות מגנרטור בנזין

במידה ואתם רוצים גנרטור שקט ככל הניתן, אך בו זמנית לא רוצים להשקיע כספים נוספים בגנרטור מושתק, אז מומלץ לכם להעדיף גנרטור העובד על דיזל מאשר גנרטור העובד על בנזין. מנוע גנרטור המשתמש בבנזין מסתובב הרבה יותר סיבובים מנוע דיזל, מה שאומר שהוא מתאמץ הרבה יותר ולכן גם עושה רעש גדול יותר במהלך העבודה שלו. נכון שבמידה ואין עומס גדול של חשמל על גנרטורים אז רעש המנוע פחות או יותר דומה בכל הסוגים השונים, כאשר כן מתקיים עומס של עבודה אז גנרטור דיזל הרבה יותר חלש. אם ישנה חשיבות לרעש שעושה הגנרטור, מומלץ להשכיר גנרטור מושתק בכל מקרה.

גנרטור דיזל חסכוני יותר בשימוש לאורך זמן

כפי שכבר ציינו, המנוע של גנרטור דיזל עובד בצורה יעילה יותר לאורך זמן בכך שהוא מווסת טוב יותר את העומסים של החשמל. הוויסות היעיל הזה חוסך שימוש בדלק אם הגנרטור נמצא בשימוש הרבה זמן, או במילים אחרות, גנרטור דיזל חסכוני יותר בדלק מגנרטור בנזין בשימוש ארוך. אם אתם מודעים לכך שאתם צריכים השכרה של גנרטור שיפעל זמן ממושך, ההחלטה החסכונית ביותר תהיה להשכיר גנרטור דיזל.