גנרטור הוא פתרון מקור חשמל נייד מצוין, כאשר יש מגוון רחב של גנרטורים, השכרת גנרטור דורשת תשומת לב מיוחד מאחר ויש להתאימו לאירוע או למטרה למה הוא מושכר. במידה ואתם מעוניינים לשכור גנרטור חשמלי נייד, מומלץ לוודא שלגנרטור יש מספר תכונות בסיסיות שדרושות בכל מוצר איכותי.

בימינו אנו נתקלים הרבה פעמים בגנרטורים, בין מדובר על גנרטורים בבנייני רבי קומות לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל או בין אם מדובר על גנרטורים ניידים באירועים בשטחים ציבוריים. ההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת לכל אחד להשכיר גנרטור לכל מטרה שהיא.

למה לשכור גנרטור חשמלי נייד?

אם אתם מתכננים אירוע, חופשה משפחתית, לינה לילית וכו' בשטח שבו אין חיבור לתשתית חשמל, רוב הסיכויים שתצטרכו להשכיר גנרטור חשמלי נייד. גנרטור חשמלי נייד מייצר חשמל בעזרת תנועת מנוע שעובד על דלק, שאליו ניתן להתחבר ולקבל חשמל עבור הפעלת מכשירי חשמל בשטח. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהגנרטור החשמלי מקבל מספיק דלק, או כל חומר בעירה אחר שהגנרטור עובד עליו, ויהיה לכם חשמל נייד לשימוש מיידי.

איפה אני יכול להשיג גנרטור להשכרה?

גנרטורים להשכרה מוצעים בחנויות ציוד מחנאות, דרך האינטרנט ודרך עסקים אשר מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים. ניתן להשיג גנרטור בכל מקום בארץ בקלות יחסית, גם בהתרעה קצרה. אם אתם מחפשים גנרטורים להשכרה בצפון, במרכז או בדרום לא תתקשו למצוא את מבוקשכם. כמובן שעלויות מחירי ההשכרה של גנרטורים משתנים ממקום אחד לשני, וכדאי לפנות למספר מקומות בעת החיפוש אחר גנרטור חשמלי נייד להשכרה.

מה חשוב לשים לב בעת השכרת גנרטור חשמלי נייד?

העובדה שגנרטורים ניידים מושכרים היום מכל אחד יכול להפוך את ההחלטה להשכיר גנרטור למאוד אימפולסיבית, ולכן חשוב שלא תעשו את אותה טעות שעושים רוב האנשים שמשכירים גנרטורים. חשוב לשים לב למספר דברים כאשר מבצעים השכרת גנרטורים.

יכולת הניידות של הגנרטור

שאנו רוצים להשכיר גנרטור חשמלי נייד, חשוב שניתן דגש על יכולת הניידות של הגנרטור. יש לשים לב האם הגלגלים של המתקן שבו יושב הגנרטור עצמו מספיק חזקים בכדי שנוכל להעביר את הגנרטור עצמו ממקום למקום. עוד בזאת, אם בחרנו לשנע את הגנרטור בעצמנו יש לשים לב שהוא נכנס למכונית שלנו בלי בעיות. אם אנו מפיקים אירוע מאוד גדול שמצריך השכרת גנרטורים גדולים במיוחד, חשוב לוודא שהאדם שמשכיר לנו אותם יכול לשנע את הגנרטורים הללו אל מתחם האירוע אחרת אין לנו מה להשכיר אותם מאותו גורם.

נורית מפלס דלק

תכונה חשובה שהרבה אנשים לא שמים בכלל לב איליה, אבל היא כל כך חשובה. מאוד קשה לדעת כמה זמן מחזיק גנרטור חשמלי נייד, ואם הגנרטור פועל כבר הרבה זמן לא בהכרח תוכלו לדעת עוד כמה זמן עבודה נשאר לו עד שהוא יצטרך מילוי דלק מחדש. נוסף על כך, מאוד קל לשכוח שהגנרטור לא מלא בדלק וזה יגרום להפסקת חשמל לא צפויה שתגרום לצרות. בעקבות כך, כדאי תמיד להשכיר גנרטורים חשמליים שיש להם נורית מפלס דלק אשר מתריעה לנו שמפלס הדלק בגנרטור נמוך. שהנורית דלוקה אנו יכולים לדעת שעלינו להוסיף עוד דלק לגנרטור או לפחות נוכל לדעת שזמן הפעולה של הגנרטור הולך להיגמר. היום אין כמעט גנרטורים להשכרה בלי נורית דלק, ואם מציעים לכם גנרטור בלי נורית מפלס דלק מומלץ לסרב.

מתג ניתוק אספקת דלק למנוע

מתג ניתוק אספקה של דלק בגנרטור היא דרך מצוינת לחסוך בדלק. מנוע הגנרטור תמיד מושך דלק בזמן העבודה, וכאשר אנו מפסיקים את עבודת הגנרטור יש כמות מסוימת של דלק שנשארת במנוע. הדלק הזה מתקלקל ומתבזבז כאשר אנו מפעילים מחדש את המנוע של הגנרטור, כך שאנו גם פוגעים במנוע וגם מבזבזים דלק יקר. מתג ניתוק אספקת דלק מאפשר לנו לסגור את אספקת הדלק כמה דקות לפני שאנו מתכננים להפסיק את פעולת הגנרטור, ובכך לחסוך בדלק.