אתם יכולים לצמצם משמעותית את העלויות של השכרת גנרטור בצפון אם אתם מתכננים נכונה את כלל מרכיבי ההשכרה של גנרטורים ומבצעים משא ומתן מקיף.

במידה ואתם צריכים גנרטור לשימוש חד פעמי, למשל למסיבת יום הולדת המתקיימת בשטח, אין טעם לרכוש גנרטור במיוחד. גנרטורים עולים כמה אלפי שקלים, וזה פשוט לא כלכלי להשקיע בגנרטור לשימוש חד פעמי, ואפילו לא לשימוש של כמה ימים. לכן, מאוד מומלץ לבצע השכרה של הגנרטור מחברת השכרת גנרטורים. משלמים עלות חד פעמית על ההשכרה של הגנרטור והשימוש בו. בעוד שזה מאוד משתלם כלכלית להשכיר גנרטור מאשר לרכוש גנרטור, עדיין עלויות ההשכרה של הגנרטור יכולות להיות גבוהות במיוחד. עם זאת, יש מספר דרכים בהן ניתן לצמצם משמעותית את עלויות ההשכרה של גנרטורים בצפון:

השכרת הגנרטור המתאים חוסכת עלויות רבות

יש מגוון רחב של גנרטורים להשכרה, כאשר האפשרויות נעות בין השכרת גנרטור קטן ועד להשכרת גנרטור גדול. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם בעת השכרת גנרטור היא, איזה גודל של גנרטור אני צריך? או במילים אחרות, כמה הספק חשמל אני צריך? ככל שהספק החשמל (כמות החשמל שניתן לספק) בגנרטור גבוהה יותר כך הוא יעלה יותר. אתם לא יכולים להשכיר גנרטור בעל הספק נמוך יותר מהצרכים שלכם ממנו, אך גם אין צורך להשכיר גנרטור עם הספק גדול משמעותית ממה שאתם צריכים. כלומר, יש לבצע התאמה אופטימלית בין צרכי החשמל שלכם מהגנרטור והספק החשמל שלו.

השכירו את הגנרטור ממקום קרוב

חלק מהעלות הכוללת של השכרת גנרטור היא כמובן מרחק השינוע של הגנרטור לאזור שבו הוא יוצב. בין אם אתם משלמים לחברת השכרת הגנרטורים על שינוי הגנרטור או בין אם אתם נוסעים בעצמכם לאסוף את הגנרטור, במקרה כזה מרחק הוא כסף. אז בכדי לצמצם את העלויות של השכרת הגנרטור יש להשכיר גנרטור ממקום קרוב אליכם. למשל, אם אתם תושבי הצפון אז אתם צריכים לכוון לבצע השכרת גנרטור בצפון בלבד.

קיצור זמן ההשכרה מוריד את עלות ההשכרה

העלות של השכרת גנרטור היא בסופו של דבר כסף שאתם משלמים למשכיר הגנרטור על זמן השימוש שבו, אז זה די ברור שזמן ההשכרה של הגנרטור הנו גורם משפיע ביותר על העלות של ההשכרה. בעוד שאתם צריכים לשלם עבור זמן ההשכרה של הגנרטור, ברוב המקרים ניתן לקצר את זמן ההשכרה של הגנרטור מבלי לפגוע במטרה לשמה אתם משכירים את הגנרטור, ובכך לחסוך במחיר ההשכרה. למשל אם אתם זקוקים לגנרטור עבור מסיבת יום הולדת בשטח המתקיימת בערב, יכול מאוד להיות שתוכלו לחסוך בעלות ההשכרה אם תעשו את המאמץ הנוסף להחזיר את הגנרטור לפני חצות ולא לחכות ליום שלמחרת.

סקר שוק מקיף יעזור לכם למצוא את המשכיר המתאים

כמו בכל שירות או מוצר שאתם משתמשים בו, חשוב לעשות סקר שוק מקיף ככל הניתן. חשוב שתיפנו למספר חברות השכרת גנרטורים ותקבלו כמה הצעות מחיר בהתאם לגנרטור שאתם צריכים ולזמן ההשכרה הנדרש. רק לאחר שיש לכם כמה הצעות מחיר ושוחחתם עם מספר נציגי חברות השכרת גנרטור, אתם יכולים באמת לקחת החלטה שקולה.

משא ומתן להורדת עלות ההשכרה של הגנרטור

ברוב המקרים מחירי השכרה של גנרטורים נתונים למשא ומתן, ואין תשובה אחת לשאלה כמה עולה להשכיר גנרטור. מעבר לעלות התחזוקה של הגנרטור למשכיר אין עלויות נוספות. אז לאחר שביצעתם סקר שוק מקיף וקיבלתם מספר הצעות מחיר, כדאי לבצע משא ומתן על מנת להוריד את מחיר ההשכרה של הגנרטור. אתם יכולים להתמקח על המחיר, לבצע משא ומתן דרך השוואת הצעות מחיר של מספר חברות השכרת גנרטורים או שאולי אתם יכולים לבקש הנחה כללית במידה ואתם משכירים מספר גנרטורים בפעם אחת.