מוקד שירות והזמנות ארצי 0535236304

כמה עולה להשכיר גנרטור?

//כמה עולה להשכיר גנרטור?

כמה עולה להשכיר גנרטור?

העלות הכוללת של השכרת גנרטור תלויה במספר משתנים שחשוב להכיר במידה ועלינו להשכיר גנרטור לשימוש זמני. אז כמה עולה להשכיר גנרטור?

אם אתם מתכננים להפיק אירוע בטבע כמו חתונה, מסיבת יום הולדת או אירוע משפחתי גדול, רוב הסיכויים שתצטרכו להשכיר גנרטור. ברוב השטחים הציבוריים בטבע שניתן לערוך בהם אירוע גדול אין גישה ישירה לתשתית חשמל, וזה אומר שאם אתם תצטרכו לספק את החשמל בעצמכם. הפתרון לכך הוא כמובן השכרת גנרטורים.

אז אם אתם רוצים לשלב תאורה, מוסיקה ומיזוג אוויר באירוע או שיש צורך לדאוג ליחידות קירור למזון אין מנוס מלהשכיר גנרטור. אם כך, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לברר כמה עולה להשכיר גנרטור? ובכן, העלות הכוללת של השכרת גנרטור לאירוע תלויה במספר משתנים אשר משפיעים ישירות על עלות ההשכרה.

סוג הגנרטור המושכר

ההבדלה העיקרית בין גנרטורים להשכרה הנה ברובה בין סוגי חומר הבעירה לפעולה המכאנית של המנוע (אשר מייצרת את החשמל). ניתן למצוא גנרטורים להשכרה שפועלים על בנזין, סולר, גז ומים. הגנרטורים הכי שכיחים בשוק הם כמובן הגנרטורים שמשתמשים בסולר ובנזין, כאשר המחיר של הגנרטורים להשכרה מסולר עולים קצת יותר. זה נובע מכיוון שמנוע גנרטור שעובד על סולר מבזבז פחות דלק, כך שהוא יותר מתאים להשכרה לזמן ממושך לעומת הגנרטור מבנזין.

הבדלה משמעותית נוספת שמבצעים בין גנרטורים להשכרה היא בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק. בעוד שגנרטור רגיל בנוי ביחידה אחת על מנת למקסם את יכולת הספק החשמל שלו, גנרטור מושתק בנוי עם הפרדה בין מנוע הגנרטור ליחידת ייצור החשמל שמחלישה משמעותית את רעש מנוע הגנרטור במהלך העבודה. גנרטור מושתק מתאים לכל אירוע שדורש גנרטורים שקטים עקב צורך להציב את הגנרטורים בקרבת האורחים או הבמה, אך הוא גם יקר יותר מגנרטור רגיל.

אז יש מגוון רחב של גנרטורים להשכרה שיכולים להעניק לכם מקור חשמל נייד באירוע המתקיים בשטח, כאשר לכל סוג גנרטור יש יתרונות וחסרונות משלו. סוג הגנרטור הרבה פעמים ייגזר מצרכי השימוש שלכם מהגנרטור באירוע, כמו למשל אם נדרש גנרטור שקט במיוחד שיעבוד זמן רב אז רק גנרטור מושתק שפועל על סולר הוא הכי מתאים לעשות את העבודה. ככל שאתם צריכים סוג גנרטור יקר יותר כך העלות הכוללת של השכרת גנרטור תהיה יקרה יותר.

גודל הגנרטור המושכר

גודל גנרטור נגזר ישירות מיכולת הספק החשמל שלו, כי גנרטור שצריך לספק יותר חשמל יצטרך מנוע גדול יותר. מבחינת עלות השכרת הגנרטור זה די מובן שככל שהגנרטור עצמו גדול יותר כך העלות השכרה שלו תהיה גבוהה יותר. חשוב להתאים את צרכי החשמל של האירוע ליכולת הספק החשמל של הגנרטור, כך שלא תשכירו גנרטור גדול יותר ממה שאתם צריכים. למשל מספיק לבצע השכרת גנרטור קטן לטיול משפחתי של עד 10 נפשות, אך בשביל לספק חשמל עבור אירוע גדול תצטרכו גנרטור בעל הספק חשמל מאוד גבוה.

עלות שינוע הגנרטור למתחם האירוע

בהמשך לגודל הגנרטורים, עלות השכרת גנרטור גם תלויה במורכבות השינוע של הגנרטור למתחם האירוע. אם סגרתם מול חברת הגנרטורים שהיא תספק לכם את הגנרטור למתחם האירוע אז תמיד תהיה תוספת תשלום. מצד שני, גנרטורים קטנים מושכרים באיסוף עצמי ואז אין לכם עלות נוספת של שינוע.

כמה גנרטורים אנו משכירים?

אירועים גדולים מצריכים הרבה פעמים השכרה של מספר גנרטורים, בין אם זה בכדי לאזן את עומס צריכת החשמל או בין אם זה בגלל שנדרש להציב מספר מקורות חשמל במקומות שונים במתחם האירוע. העלות הכוללת של השכרת גנרטורים תלויה כמובן גם במספר הגנרטורים שיש להשכיר, ככל שאתם צריכים להשכיר יותר גנרטורים ככה העלות הכוללת תגדל.

משך זמן השכרת הגנרטורים

אנו מדברים על השכרת גנרטורים ולא רכישה של גנרטור, ולכן רוב החברות קבועות את מחיר ההשכרה גם לפי משך זמן ההשכרה המבוקש. כלומר, זמן השכרת הגנרטור משפיע ישירות על עלות ההשכרה הכוללת. ברוב חברות השכרת הגנרטורים המחיר נקבע לפי מספר ימי ההשכרה, אז ככל שתשכירו את הגנרטור ליותר ימים כך תשלמו יותר.

By | 2016-03-16T10:47:52+02:00 |השכרת גנרטור|